RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: About
lt: Apie

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
