RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
