RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: About
nl: Over

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Datatype
nl: Gegevenstype

en: Mapping type
nl: Toewijzingstype
