RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
