RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Type
th: ประเภท

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: An error occurred and processing did not complete.
th: เกิดข้อผิดพลาดบางประการและไม่สามารถดำเนินการให้เสร็จสมบูรณ์ได้
