RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
tr[0]: 1 adet öğe başarıyla işlendi:
tr[1]: @count adet öğe başarıyla işlendi:

en: About
tr: Hakkında

en: An error occurred and processing did not complete.
tr: Bir hata oluştu ve işlem tamamlanamadı.

en: Mapping type
tr: Eşleme tipi
