RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
