RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
