RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Fields
az: Sahələr

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: About
az: Haqqında

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
