RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Type
bo: རིགས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: Doesn't exist
bo: གནས་མི་འདུག
