RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: فیلدها

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: About
fa: درباره

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.
