RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Save
id: Simpan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
id[0]: 1 item berhasil diproses:
id[1]: @count item berhasil diproses:

en: About
id: Tentang

en: An error occurred and processing did not complete.
id: Ada kesalahan terjadi dan proses tidak selesai dilakukan.
