RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
