RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Exists
oc: Present

en: About
oc: A prepaus

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.

en: Doesn't exist
oc: N'existe pas
