RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Fields
ru: Поля

en: Not installed
ru: Не установлено

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ru[0]: @count пункт обработан:
ru[1]: @count пункта обработано:
ru[2]: @count[2] пунктов обработано:

en: About
ru: Информация

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.

en: Mapping type
ru: Соответсвующий тип
