RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Type
sk: Typ

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Exists
sk: Existuje

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: About
sk: Informácie o

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.
