Reach us (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ
