Reach us (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Both
ca: Ambdós

en: Phone Number
ca: Telèfon
