Reach us (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: Email
cs: E-mail

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Both
cs: Obojí

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Link type
cs: Typ odkazu
