Reach us (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Both
cy: Y ddau
