Reach us (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icon
da: Ikon

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Visibility
da: Synlighed

en: Both
da: Begge

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Link type
da: Link-type

en: Icon size
da: Ikonstørrelse
