Reach us (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Both
el: Και τα δύο
