Reach us (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Both
et: Mõlemad

en: Link Text
et: Lingi tekst
