Reach us (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Both
eu: Biak

en: Link type
eu: Esteka mota
