Reach us (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Both
fi: Molemmat

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero
