Reach us (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Both
gl: Ambos
