Reach us (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Both
gu: બંને
