Reach us (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Both
he: שנייהם
