Reach us (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Icon
hr: Ikona

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Both
hr: Oba
