Reach us (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: Text
hu: Szöveg

en: Email
hu: E-mail

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Both
hu: Mindkettő

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Icon size
hu: Ikon méret
