Reach us (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Both
is: Bæði
