Reach us (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: Text
it: Testo

en: Email
it: E-mail

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Visibility
it: Visibilità

en: Both
it: Entrambi
