Reach us (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Icon
ja: アイコン

en: Text
ja: テキスト

en: Email
ja: メール

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Both
ja: 両方

en: Link type
ja: リンクタイプ

en: Icon size
ja: アイコンサイズ
