Reach us (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Both
jv: Karone
