Reach us (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
