Reach us (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Both
lt: Abu
