Reach us (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Both
lv: Abi

en: Phone Number
lv: Telefona numurs
