Reach us (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Both
nl: Beide

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Link type
nl: Linktype

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Service name
nl: Naam dienst
