Reach us (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Icon
pl: Ikona

en: Text
pl: Tekst

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Both
pl: Oba

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Service name
pl: Nazwa serwisu
