Reach us (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Vertical
ps: نېغ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Both
ps: دواړه
