Reach us (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Email
ro: email

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Both
ro: Ambele

en: Link type
ro: Tip de legătură
