Reach us (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Icon
ru: Иконка

en: Text
ru: Текст

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Visibility
ru: Видимость

en: Both
ru: Оба

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: Icon size
ru: Размер значка
