Reach us (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Email
sk: E-mail

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Both
sk: Oba
