Reach us (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Text
sl: Besedilo

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Visibility
sl: Vidljivost
