Reach us (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Icon
sv: Ikon

en: Email
sv: E-post

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Both
sv: Båda
