Reach us (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Text
ta: உரை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Both
ta: இரண்டும்
