Reach us (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์
