Reach us (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Text
vi: Văn bản

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Both
vi: Cả hai

en: Phone Number
vi: Số điện thoại
