Reach us (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ
