Reach us (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Both
ar: جميعهم
